/FANFIKCE/ Rainbowina záchrana 1.část

25. července 2015 v 19:18 | Clickle Lop
OK, je tu první fanfikce!!!:3
A vidím to rovnou na několik částí. Ááááááá, tohle jsou shippy. Áno, v téhle části ještě není ta část, kdy se Rainbow Dash zamiluje. Ale ne, já vám neřeknu, kdo bude ten šťastlivec. No nic, užijte si čtení:333


Ozvalo se zaklepání na dveře. Rainbow přiletěla ke vchodovým dveřím a zabrala ze kliku. Stál u nich pošťák a předával jí dopis. Ona si dopis vzala a zavřela. Chvíli hleděla na papírovou obálku a poté ji otevřela. "Kdo mi to asi píše?" přemýšlela Rainbow nahlas. Rozložila papír a začala si ho pročítat. Stálo tam:
Drahá Rainbow Dash,
Chystám se na výpravu za ztraceným klenotem Canterlotu, který před dávnými časy vytvořili nejlepší zlatníci v celé Equestrii. Jedná se o zlatý náhrdelník s velkým rubínem ve tvaru srdce. Nyní padl do rukou tak zvaným vysávačům, kteří se živí dobrou náladou poníků. Pokud tě vysávají příliš dlouho, hrozí nebezpečí smrti. Princezna Cadance, jíž šperk patřil, mě pověřila důležitým úkolem, a to, abych ho získala zpět. Ale obávám se, že na tento úkol budu potřebovat pomocnou ruku kamarádky. Měla by jsi zájem? Zastav se u mě. Kdykoliv.

-A. K. Yearlingová alias Daring Do

Rainbow se rozzářily oči. Další úžasná výprava s tím nejúžasnějším poníkem v celé Equestrii? Dokonalé! Okamžitě vyletěla ze svého domu v Mrakodalu a zamířila k domu Daring Do. Po chvíli letu ho konečně uviděla. Nedočkavostí zrychlila na nejvyšší rychlost, kterou dokázala vyvinout. Div, že se za ní neobjevil sonický duhotřesk. Neuvědomila si, že za chvíli narazí do malého domku, který si pokojně stál mezi stromy. Snažila se zabrzdit, ale letěla příliš rychle. Plnou rychlostí nabourala do dveří, které se rozletěly. Zastavila jí až zeď, ze které shodila dva obrazy. Pomalu pootevřela oči a uviděla Daring Do. Stála tam a dívala se na ní, bez náznaku zlosti nebo údivu. Usmála se na Rainbow, opřenou o zeď "Takže to bereš?". Rainbow opětovala úsměv "To si piš!". Zapřela se kopyty a pomalu se zvedla. "Za tohle se omlouvám." začala zvedat obrazy z kamenné podlahy a věšela je zpátky, na své místo. "O, to nevadí." máchla Do rukou "A teď pojď. Předám ti podrobnější informace." odešla do hlouby domu. Rainbow jí následovala. Posadily se u jídelního stolu. Daring Do zvážněla. "Takže, vysávači. Přímo odporná stvoření. Vypadají jako normální poníci, ale jsou z mlhy. A vysávají tvou dobrou náladu. Po dlouhém kontaktu s nimi, následuje jistá smrt." začala vykládat. Rainbow si odfrkla nad nehorázným utrpením, které vysávači způsobovali. Daring pokračovala "Přibližně míli za Everfree Forest leží kamenná planina, kde vysávači sídlí a střeží tam klenot. Zítra tady v
8:00. A vezmi si tohle.". Položila na stůl kus přehnutého papíru. Rainbow ho rozložila a prohlédla si ho. Byl to seznam věcí, které si má sebou vzít. Složila ho a zastrčila pod křídlo a prohlásila "Budu tu.". Daring kývla a dívala se na odcházející Rainbow Dash. Ta opět vylétla z domu a zamířila do Mrakodalu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama